ایا شما نیز به دنبال یک شرکت معتبر برای اجاره استیج و نورپردازی هستید؟ چه نوع استیجی می خواهید؟ ابعاد و اندازه مورد نظرتان چقدر است؟ می خواهید برای اجاره استیج مورد نظر خود چقدر هزینه کنید؟ اینها سوالاتی است که به هنگام اجاره استیج ممکن است برای شما هم پیش آید. برای کسب اطلاعات در این زمینه و دریافت لیست قیمت با اسپیس سازه همراه باشید.

اجاره استیج

استیج به سازه ای گفته می شود که با استفاده از اسپیس فریم ساخته می شود برای فضاهای باز گزینه ای مناسب می باشد. امروزه بسیاری از افراد برای برگزاری مراسم خود در فضاهای باز مانند باغ و ویلا به دنبال استیج می باشند. با مراجعه به شرکت های معتبر می توانید بهترین و باکیفیت ترین محصولات و سازه ها را تهیه کنید و در همایش ها، مجالس عروسی، نمایشگاه ها و … از آن استفاده کنید.

در حال حاضر شرکت های زیادی هستند که در زمینه اجاره استیج های مختلف فعالیت می کنند. شما می توانید بهترین و مقاوم ترین استیج ها را از شرکت اسپیس سازه با مناسب ترین قیمت اجاره کنید. شرکت اسپیس سازه فعالیت های بسیار گسترده ای در زمینه اجرای بهترین و باکیفیت ترین استیج ها داشته است. این مجموعه توانسته است با به کار گیری اسپیس های مقاوم یکی از بهترین و باکیفیت ترین سازه ها را تهیه کند.

استیج ها به فضاهایی گفته می شود که معمولا برای افتتاحیه نمایشگاه ها از آن استفاده می شود و افراد می توانند برنامه ورودی خود را بر روی آن اجرا کنند. شما می توانید با کمک این شرکت شیک ترین و زیباترین استیج را برای خود به ارمغان آورید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

خرید و فروش، نصب و اجاره استیج و سن

عوامل موثر بر قیمت خرید و اجاره استیج

ایتم ها و المان های زیادی وجود دارد که می تواند بر هزینه نهایی استیج موثر باشد. از مهم ترین و اصلی ترین آیتم هایی که می تواند بر هزینه های اجاره استیج تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • ابعاد استیج مورد نیاز: از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که تاثیرگذاری بسیار بالایی را در هزینه های اجاره کردن استیج دارد، ابعاد این سازه می باشد.
  • طراحی و شکل استیج: از دیگر آیتم های موثر در هزینه های اجاره کردن استیج می توان به طرح و اشکال استیج ها اشاره کرد. توجه داشته باشید که هر یک از اشکال مختلف این سازه ها به دلیل داشتن تفاوت های اصلی با یک دیگر، دارای قیمت های بسیار متفاوتی نیز می باشد و شما می توانید طرحی را انتخاب کنید که هزینه های کمتری را برای اجاره یا خرید آن پرداخت کنید. 
  • کیفیت استیج: کیفیت استیج بستگی بسیار زیادی به نوع اسپیس فریم هایی دارد که قرار است در ساخت استیج ها مورد استفاده شود. بی شک برای خرید یا اجاره کردن استیج باکیفیت ترین و مقاوم ترین این سازه ها، هزینه های بیشتری را بایستی پرداخت کرد.
خرید و فروش، نصب و اجاره استیج و سن

اجاره سن و استیج ارزان قیمت

یکی از دغدغه های اصلی در برگزاری نمایشگاه ها و یا همایش ها در فضای باز اجاره استیج و س می باشد. چرا که با شروع فصل جدید و یا حتی با داشتن یک مراسم نیاز به سن و استیج احساس می شود. در این صورت می بایست اقدام به اجاره و یا خرید سن کنید. برای این کار می بایست معتبرترین شرکت ها را بشناسید.

هزینه های اجاره و نصب استیج با توجه به شرایط و طراحی غرفه شما متفاوت می باشد. برای آگاهی از هزینه های مورد نیاز در جهت اجاره کردن استیج می توانید از همین وب سایت اقدام کنید و در صورت داشتن هرگونه سوالی راجع به هزینه های مربوط به اجاره کردن استیج نیز با همکاران ما در ارتباط باشید. قیمت های عرضه شده برای اجاره کردن استیج در شرکت اسپیس سازه بسیار مناسب و اقتصادی می باشد و شما می توانید تعرفه های موجود در وب سایت ما را با سایر شرکت های دیگر مورد مقایسه قرار دهید و از این طریق به مناسب بودن قیمت های موجود در وب سایت ما پی ببرید. البته در نظر داشته باشید که آیتم های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید در هزینه های نهایی اجاره کردن استیج دخیل باشند و ما نیز در بخش های بعدی راجع به این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اجاره استیج آماده

استیج ها از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزاتی هستند که برای برگزاری مراسم ها به آن نیاز است و باید حداقل چندین روز پیش از شروع مراسم این فضا آماده سازی شود. امروزه شما می توانید تنوع بسیار بالایی در انواع سازه ها مشاهده کنید که برای مراسم ها و حتی هیئت ها استفاده می شود. افرادی که قصد اجاره استیج را دارند ترجیح می دهند از استیج های آماده استفاده کنند. تا زمان کمتری را برای نصب ۀن صرف کنند. اسپیس سازه تلاش می کند با استفاده از باکیفیت ترین لوازم مورد نیاز اقدام به ساخت استیج های آماده کند. 

خرید این سازه ها هزینه بسیار زیادی را به همراه دارد و همچنین فضایی برای نگهداری از آن بایستی در نظر بگیرید. به همین دلیل با اجاره استیج آماده گزینه ای به صرفه تر می باشد و شما با هزینه کمتر می توانید استیج مورد نظر خود را داشته باشید. استیج ها ابعاد مختلفی دارند و با توجه به مساحت و فضایی که در نظر گرفته اید می توانید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. همچنین در صورتی که می خواهید ابعاد مورد نیاز خود را سفارش دهید می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و ابعاد سفارشی خود را در اختیار مشاورین اسپیس سازه قرار دهید.

از مهم ترین و اصلی ترین مزیت های اجاره استیج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن صحنه ای بسیار زیبا برای اجرا
  • مشخص بودن چارچوب محل اجرا
  • ارائه طراحی بسیار فوق العاده به سن
  • وجود نظم در مراسم برگزار شده

استیج ها تنها برای نمایشگاه ها و همایش ها نمی باشند و شما می توانید برای مراسم های رقص و شادی و حتی هیئت ها از این سازه ها استفاده کنید.

خرید استیج برای تالار عروسی

بسیاری از تالارهای عروسی برای اینکه پیست رقص را از فضای تالار جدا کنند اقدام به خرید استیج می کنند و نورپردازی های لازم را بر روی آن انجام می دهند. این استیج ها چون مادام العمر است بنابراین حتما بایستی خریداری شود و باکیفیت ترین گزینه نیز  باشد. شما عزیزان برای خرید استیج با قیمت مناسب و کیفیت بالا می توانید به وب سایت اسپیس سازه مراجعه کنید و مناسب ترین گزینه ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز بهترین گزینه را خریداری کنید.

کرایه استیج در تهران

کرایه استیج یک گزینه مهم برای راه اندازی نمایشگاه ها، همایش ها و مراسمات ورودی می باشد که برنامه های خاص دارند. استیج های اجاره ای عموما به صورت پیکربندی های قابل تنظیمی ارائه می شوند. شما می توانید اندازه و شکل های سفارشی برای استیج خود داشته باشید. استیج ها برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربری زیادی دارد. اگر میزان استفاده شما از استیج زیاد است و سالانه چندین بار طولانی مدت از استیج استفاده می کنید بهترین راه خرید استیج می باشد. شما می توانید برای کرایه استیج در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاورین مجموعه اسپیس سازه کمک بخواهید.

اجاره استیج چه به صورت اجاره استیج آماده باشد و یا اجاره تجهیزات نیمه ساخته استیج،مزیت ها و صرفه جویی های فراوانی دارد که خوشبختانه در سال های اخیر در سبد خدمت شرکت اسپین سازه به مدیران و مشتریان که نیاز به اجاره استیج دست دوم و نو دارند ارائه میگردد.

خرید و فروش، نصب و اجاره استیج و سن

ساخت استیج اسپیس فریم

اسپیس فریم ها اجزای اصلی استیج ها می باشند و برای کنسرت ها، فستیوال ها، نمایشگاه ها و … استفاده می شود. این سازه ها تنوع بسیار زیادی دارد و با توجه به اینکه در شرایط محیطی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد می بایست دوام و کیفیت بسیار بالایی داشته باشد. عمدتا طراحی و ساخت استیج به مانند سایر طراحی های  صحنه و دکور بر اساس موضوع برگزاری همایش و انعطاف بالای اسپیس فریم ها از نوع استیج اسپیس فریمی می باشد و این دقیقا همان نوع سازه ای است که در کنار نورپردازی، پرده و سیستم صوتی و سایر تجهیزات دکور اساس و پایه صحنه های شیک  را در کنسرت ها، جشن ها و فستیوال ها تشکیل می دهد.

نصب استیج

نصب استیج نیاز به داشتن تخصص و تجربه کاقی دارد. چرا که یک برنامه ریزی اشتباه می تواند استیج را از نظر مقاومت زیر سوال ببرد و نتایج زیان باری داشته باشد. برای نصب استیج می بایست مواردی مانند سازه، مساحت، ارتفاع سکو، زاویه دید و … در نظر گرفته شود. به علت حساسیت بالا شکل استیج اسپیس که همواره در کانون توجه مخاطبان قرار دارد به کار گیری هنر هایی چون استفاده درست از  طراحی صحنه، معماری و سیستم صوتی و تصویری و ..چهره ای بسیار جذاب به صحنه استیج و سن  می بخشد. تمامی این موارد در نصب استیج ، استعداد و ذوق بالای طراح، تجربه کاری بالا و تخصص در زمینه اجرا را موارد دیگری که کارشناسان نصب استیج اسپیس فریم باید از آن برخوردار باشند.  داشتن چنین فاکتور هایی در پیشینه هر شرکت فعال در زمینه خرید و فروش استیج، همان بخشی است که بهتر است  مدیران و صاحبنظران بر پایی مراسمات و کنسرت ها به آن توجه ویژه کنند.

اجاره استیج هلندی

استیج های هلندی به دلیل زیبایی، دوام بالا، تنوع، سهولت در مونتاژ و دمونتاژ، فراوانی در ساخت سکو، سقف و کف استیج کنسرت ها، جشن و همایشات گزینه مناسبی می باشد. این استیج ها نقش بسزایی در طراحی و ساخت انواع استیج ایفا می کنند. برای اجاره استیج هلندی می توانید به وب سایت اسپیس سازه مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید.

اجاره استیج برای کنسرت

برگزاری کنسرت در فضای باز در فصول گرم حال و هوای ویژه ای دارد و برای مخاطبین یک خاطره تکرار نشدنی را بر جای می گزارد. اما این کنسرت با تشریفاتی همراه است. به عنوان مثال می باشد حتما یک سن برای این کنسرت در نظر بگیرید و برای این کار لازم است اقدام به اجاره استیج نمایید. اجاره استیج برای کنسرت را می توانید از شرکت اسپیس سازه انجام دهید.

اجاره استیج برای حسینیه و مراسم عزاداری

مردم ایران در روز های مختلفی از سال گرد هم جمع می شن و به عزاداری می پردازند. مراسماتی چون دهه محرم، ایام فاطمیه، ماه رمضان که مدت زمان های محدودی دارند نیازمند ساخت و نصب استیج اسپیس فریم هستند که به نظر می رسه خرید کل این تجهیزات یرای یه مدت زمان موقت بسیار پر هزینه تمام خواهد شد. با اجاره استیج اسپیس فریم از شرکت اسپیس سازه و ساخت و راه اندازی با توجه به نفرات شرکت کننده و به تناسب آن مساحت مناسب می توانیم در گوش های کنار های محله مراسمات و عزاداری های خود را بر گزار کنید.