درباره شرکت اسپیس سازه

این شرکت با توان تولید سازه‌های نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع صاف و قوس (کرو) در ابعاد استاندارد به همراه بست های پروانه‌ای به مشتریان خود خدمات‌رسانی می‌کند. کلیه سفارش‌های خارج از ابعاد تولیدی بر اساس نیاز مشتریان تولید می‌شود. اسپیس فریم‌ها از لوله‌های 1 اینچی با رنگ کوره الکترواستاتیک با بهترین کیفیت رنگ در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد.

به‌کارگیری از بهترین مواد اولیه در ساخت اسپیس فریم و استفاده از برترین ابزار ساخت اسپیس فریم محصولات اسپیس سازه را در بازار شاخص نموده است. در حال حاضر اسپیس فریم‌های تولیدی اسپیس سازه دارای بالاترین کیفیت در کشور می‌باشند.

فروش و اجاره اسپیس فرریم ها

گروه صنعتی اسپیس سازه با در اختیار داشتن اسپیس فریم‌های آماده در اندازه‌های متفاوت این آمادگی را دارد در هر زمان نسبت به تأمین صورت‌های سفارش اسپیس فریم شما اقدام نماید.

فروش اسپیس فریم (space frame) و بست اسپیس فریم به‌صورت کلی و جزئی صورت می‌گیرد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم در دو نوع آبکاری و رنگی تولید می‌گردد. بست و قفل اسپیس فریم‌های تولیدی اسپیس سازه به‌صورت پروانه‌ای تولید می‌گردند که قابلیت نصب را در حالات مختلف اسپیس فریم دارا می‌باشد.اسپیس فریم‌ها دارای طرح و اندازه‌های متفاوتی می‌باشند که قابلیت تولید اسپیس فریم در ابعاد خاص نیز امکان‌پذیر می‌باشد.نصب اسپیس فریم توسط بست مخصوص اسپیس فریم انجام می‌گردند.خرید اسپیس فریم نمایشگاهی برای اشخاصی که از اسپیس فریم به‌طور مداوم استفاده می‌نمایند مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.فروش اسپیس فریم نمایشگاهی توسط اسپیس سازه در حداقل زمان ممکن انجام می‌گیرد.ساخت و تولید سریع اسپیس فریم نمایشگاهی از اهم مزایای آن می‌باشد.

اطلاع از قیمت اسپیس فریم ها

اسپیس سازه به افراد فعال در تمامی شهرستان‌ها نمایندگی فروش اسپیس فریم واگذار می‌نمایند.
فروش اسپیس فریم در متراژ بالا با قیمت ارزان‌تر عرضه می‌گردند.برای اطلاع از اندازه اسپیس و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09122115907 ___ 33687503-021  تماس حاصل فرمایید