وبلاگ

اسپیس فریم در فردیس

اسپیس فریم در فردیس

اجاره و یا خرید اسپیس فریم در فردیس با مناسب ترین و بالاترین کیفیت خدمات را از اسپیس سازه دریافت کنید. یکی از سازه هایی که در نمایشگاه ها حتما آن ها را دیده اید، اسپیس فریم و یا داربست نمایشگاهی می باشد. با استفاده از این سازه ها می توانید غرفه هایی با اندازه دلخواه برای خود ایجاد کنید و به صورت موقت فروشگاه خود را راه اندازی کنید. در این بخش می خواهیم در مورد اسپیس فریم در فردیس به بحث و بررسی بپردازیم. با اسپیس سازه همراه باشید.

اسپیس فریم نمایشگاهی در فردیس

اسپیس فریم ساخته شده از قطعات هندسی می باشد که به وسیله اتصالات و یا همان بست اسپیس به هم متصل می شوند و یک سازه مستحکم را ایجاد می کنند. این سازه برای برپایی نمایشگاه و غرفه مورد استفاده قرار می گیرد. از اسپیس فریم به علاوه برای ساخت سوله های موقت نیز استفاده می شود و می توانید یک سالن بزرگ ورزشی موقت داشته باشید. اجاره این سازه های نمایشگاه می تواند تا حد زیادی هزینه های راه اندای نمایشگاه را کاهش دهد.

در صورتی که نیاز به اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی در فردیس کرج دارید می توانید همین حالا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اسپیس فریم در فردیس

اسپیس فریم در فردیس

اجاره داربست نمایشگاهی در فردیس

نام دیگر اسپیس فریم همان داربست می باشد که البته کمی در سازه های آن تغییرات ایجاد شده و بروز تر شده است. اسپیس فریم گزینه بهتری نسبت به داربست های قدیمی می باشد چرا که سبک تر می باشد و دوام بیشتری دارد. برای اجاره داربست نمایشگاهی در فردیس به اسپیس سازه مراجعه کنید.

نمایندگی فروش اسپیس فریم در فردیس

بسیاری از کسب و کار از اسپیس فریم به صورت مداوم استفاده می کنند و یا چند ماه یک بار نیاز به اجاره اسپیس فریم دارند در عین حال فضای کافی برای نگهداری از این سازه را نیز دارند. در این صورت پیشنهاد می شود به جای اجاره اقدام به خرید اسپیس فریم نمایید تا برای شما به صرفه تر باشد. برای خرید اسپیس فریم از نمایندگی آن در فردیس می توانید به مجموعه اسپیس سازه مراجعه کنید.

هزینه اجاره اسپیس فریم در فردیس

اسپیس فریم عموما برای هیئت ها، نمایشگاه ها، بنر، استیج و … اجاره می شود و به دلیل کارایی بالایی که دارد و همچنین قیمت مناسب اجاره، گزینه مناسبی می باشد. شما می توانید برای اجاره اسپیس فریم در فردیس همین حالا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *