وبلاگ

اسپیس فریم در بوشهر

اسپیس فریم در بوشهر

اجاره اسپیس فریم در بوشهر یکی از ذغدغه های اصلی افرادی است که قصد ایجاد یک غرفه و یا استیج را دارند. اسپیس فریم یک سازه فلزی است که از لوله های منظمی تشکیل شده است و یک غرفه شیک را برای شما رقم می زند. این سازه با متصل شدن اتصالاتی به یکدیگر مانند خرپا طراحی می شود به گونه ای که تمامی بخش های این سازه وزن یکسانی را تحمل می کنند. در صورتی که قصد اجاره اسپیس فریم در بوشهر را دارید با اسپیس سازه همراه باشید.

داربست های نمایشگاهی یا حالت بروز شده آن اسپیس فریم، کاربردهای متنوعی دارند و محدود به نمایشگاه نمی شوند. شما برای قاب بنر، استیج، غرفه های هیئتی در محرم و … نیاز به سازه ای دارید که بتوانید اتاقک هایی را با آن ایجاد کنید درحالی که شما را از باد و باران در امان نگاه دارد. اسپیس فریم بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

اجاره اسپیس فریم در بوشهر

اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی یک سازه بسیار مقاوم در برابر عواملی محیطی مانند باد، باران، رطوبت و … می باشد. با این سازه می توانید چندین هزار اتاقک با عنوان غرفه بسازید. حتما نمایشگاهای موقتی را که در فضای باز تشکیل می شوند را دیده اید. تمامی این نمایشگاه ها با استفاده از اسپیس فریم ساخته می شوند.

اسپیس فریم در بوشهر

اسپیس فریم در بوشهر

اجاره داربست نمایشگاهی در بوشهر

نام دیگر اسپیس فریم همان داربست می باشد که البته کمی در سازه های آن تغییرات ایجاد شده و بروز تر شده است. اسپیس فریم گزینه بهتری نسبت به داربست های قدیمی می باشد چرا که سبک تر می باشد و دوام بیشتری دارد. برای اجاره داربست نمایشگاهی در بوشهر به اسپیس سازه مراجعه کنید.

هزینه اجاره اسپیس فریم در بوشهر

همانطور که می دانید اجاره اسپیس فریم برای کسانی که استفاده دائمی ندارند از خرید آن به صرفه تر می باشد. در صورتی که قصد اجاره اسپیس فریم در بوشهر را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد هزینه ها و شرایط اجاره را جویا شوید. مشاورین اسپیس سازه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. شما می توانید این سازه ها را برای زمان دلخواه خود سفارش دهید. طبیعتا اجاره طولانی مدت آن هزینه های هنگفتی را به جای نخواهد گذاشت اما خرید این سازه هزینه خرید و نگهداری بالایی را می خواهد.

نصب اسپیس فریم در بوشهر

نصب اسپیس فریم ها یک کار کاملا تخصصی است و بایستی توسط نیروهای ماهر و مجرب انجام بگیرد. نصب این سازه ها با توجه به اینکه راحت و ساده می باشد ولی به یک نیروی متخصص نیاز دارد تا از محکم بودن نصب این سازه ها اطمینان حاصل نمایید. جهت نصب این سازه ها از بست های مخصوص استفاده می کنند و استفاده از آنها بسیار آسان می باشد. به شکل پروانه های بست ها نصب خواهند شد. به دلیل اینکه این سازه ها دارای شکل هندسی می باشند به راحتی می توانند وزن خود را در جهت گوناگون روی زمین وارد نمایند.

خرید اسپیس فریم در بوشهر

داربست های نمایشگاهی برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید این داربست ها در تمامی فصول می توانید به اسپیس سازه مراجعه کنید. شما عزیزان می توانید برای خرید اسپیس فریم در بوشهر با شماره 09122115907 تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *