وبلاگ

اجاره اسپیس فریم در کرج

اجاره اسپیس فریم در کرج

اجاره اسپیس فریم در کرج یکی از ذغدغه های اصلی افرادی است که قصد ایجاد یک غرفه و یا استیج را دارند. اسپیس فریم یک سازه فلزی است که از لوله های منظمی تشکیل شده است و یک غرفه شیک را برای شما رقم می زند. این سازه با متصل شدن اتصالاتی به یکدیگر مانند خرپا طراحی می شود به گونه ای که تمامی بخش های این سازه وزن یکسانی را تحمل می کنند. در صورتی که قصد اجاره اسپیس فریم در کرج را دارید با اسپیس سازه همراه باشید.

اجاره اسپیس فریم در کرج

اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی یک سازه بسیار مقاوم در برابر عواملی محیطی مانند باد، باران، رطوبت و … می باشد. با این سازه می توانید چندین هزار اتاقک با عنوان غرفه بسازید. حتما نمایشگاهای موقتی را که در فضای باز تشکیل می شوند را دیده اید. تمامی این نمایشگاه ها با استفاده از اسپیس فریم ساخته می شوند.

مزایای اسپیس فریم چیست؟

  • سرعت بالای نصب سازه های نمایشگاهی: سرعت نصب اسپیس فریم ها بالا می باشد. بیشتر مجریان طرح های گوناگون از این سازه ها جهت اسکلت فضای مورد نیاز خود استفاده می کنند.
  • مقاومت بالا: پایداری و استقامت اسپیس فریم ها به گونه ای است که به آسانی می توان به آنها تکیه داد و یا اجناس را در داخل غرفه ها آویزان کرد. این روزها به وفور در فضاهای باز از اسپیس ها استفاده می کنند.
  • وزن سبک: اسپیس فریم ها علاوه بر مقاومت بالایی که دارند از وزن کمی برخوردارند. جهت حمل و جابجایی این سازه ها نیازی به جرثقیل نیست و در هزینه جابجایی و اجاره جرثقیل صرفه جویی خواهد شد. وزن سبک این سازه ها موجب می شود تا جابجایی آنها آسانتر باشد. با حجم کم این سازه ها میتوان فضاهای بسیار بزرگتری را بسازید.
  • نصب راحت: نصب اسپیس فریم ها بسیار راحت است. این سازه ها را میتوان به وسیله بست و قفل به یکدیگر با سرعت بالایی وصل کرد و قسمت های آماده را با توجه به طرح و مدل مورد نظر در کنار یکدیگر قرار دهید.
اجاره اسپیس فریم در کرج

اجاره اسپیس فریم در کرج

هزینه اجاره اسپیس فریم در کرج

همانطور که می دانید اجاره اسپیس فریم برای کسانی که استفاده دائمی ندارند از خرید آن به صرفه تر می باشد. در صورتی که قصد اجاره اسپیس فریم در کرج را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد هزینه ها و شرایط اجاره را جویا شوید. مشاورین اسپیس سازه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

نصب اسپیس فریم در کرج

نصب اسپیس فریم ها یک کار کاملا تخصصی است و بایستی توسط نیروهای ماهر و مجرب انجام بگیرد. نصب این سازه ها با توجه به اینکه راحت و ساده می باشد ولی به یک نیروی متخصص نیاز دارد تا از محکم بودن نصب این سازه ها اطمینان حاصل نمایید. جهت نصب این سازه ها از بست های مخصوص استفاده می کنند و استفاده از آنها بسیار آسان می باشد. به شکل پروانه های بست ها نصب خواهند شد. به دلیل اینکه این سازه ها دارای شکل هندسی می باشند به راحتی می توانند وزن خود را در جهت گوناگون روی زمین وارد نمایند.

اجاره داربست نمایشگاهی در کرج

داربست های نمایشگاهی برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برای اجاره موقت این داربست ها در تمامی فصول می توانید به اسپیس سازه مراجعه کنید. شما عزیزان می توانید برای اجاره داربست نمایشگاهی در کرج با شماره 09122115907 تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *